| Корпус | tssop16 |
| -3db Bandwidth | 170MHz |
| Base Product Number | 74HC4053 ->, |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 3.5pF |
| Channel-to-Channel Matching (&Delta,Ron) | 6Ohm |
| Crosstalk | -60dB @ 1MHz |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 100nA |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:1 |
| Number of Circuits | 3 |
| On-State Resistance (Max) | 120Ohm |
| Operating Temperature | -40В°C ~ 125В°C (TA) |
| Package | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ®, |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173, 4.40mm Width) |
| REACH Status | REACH Unaffected |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Switch Circuit | SPDT |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 31ns, 29ns |
| Voltage - Supply, Dual (VВ±) | В±1.5V ~ 5V |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 2V ~ 10V |
| кол-во в упаковке | 2500 |
| Вес, г | 0.24 |
Магазин электронных компонентов © 2014 - 2026
ООО "Импульс".
Данный информационный ресурс не является публичной офертой. Наличие и стоимость товаров уточняйте по телефону. Производители оставляют за собой право изменять технические характеристики и внешний вид товаров без предварительного уведомления.