| Base Product Number | 8T39S11 ->, |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| ECCN | EAR99 |
| Frequency - Max | 2GHz |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
| Input | HCSL, HSTL, LVDS, LVPECL, Crystal |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature | -40В°C ~ 85В°C |
| Output | HCSL, LVDS, LVPECL |
| Package | Tray |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Ratio - Input:Output | 3:11 |
| REACH Status | REACH Unaffected |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Supplier Device Package | 48-QFN (7x7) |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Video File | 5PB11xx Ultra Low Jitter LVCMOS Buffers by IDT |
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 3.465V |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity: | 260 |
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Maximum Input Frequency: | 40 MHz |
| Maximum Operating Temperature: | +85 C |
| Minimum Operating Temperature: | -40 C |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Number of Outputs: | 11 Output |
| Packaging: | Tray |
| Product Category: | Clock Buffer |
| Product Type: | Clock Buffers |
| Product: | Fanout Buffers |
| Propagation Delay - Max: | 2.65 ns |
| Subcategory: | Clock & Timer ICs |
| Supply Voltage - Max: | 3.465 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.375 V |
Магазин электронных компонентов © 2014 - 2026
ООО "Импульс".
Данный информационный ресурс не является публичной офертой. Наличие и стоимость товаров уточняйте по телефону. Производители оставляют за собой право изменять технические характеристики и внешний вид товаров без предварительного уведомления.