| Корпус | SOT-23-5 |
| Battery Backup Switching | No Backup |
| Brand | Texas Instruments |
| Chip Enable Signals | No Chip Enable |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Features | Watchdog Timer |
| Manual Reset | No Manual Reset |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Maximum Operating Temperature | +85 C |
| Minimum Operating Temperature | -40 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Number Of Inputs Monitored | 1 Input |
| Operating Supply Current | 15 uA |
| Operating Temperature Range | -40 C to+85 C |
| Output Current | 10 mA |
| Output Type | Active-high, Active-low, Push-pull |
| Overvoltage Threshold | 3 V |
| Package / Case | SOT-23-5 |
| Packaging | Cut Tape or Reel |
| Pd - Power Dissipation | 437 mW |
| Power Fail Detection | No |
| Product Category | Supervisory Circuits |
| Product Type | Supervisory Circuits |
| Reset Delay Time | 200 ms |
| Series | TPS3824-33 |
| Subcategory | PMIC-Power Management ICs |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min | 1.1 V |
| Threshold Voltage | 3.3 V |
| Type | Voltage Monitors |
| Undervoltage Threshold | 2.93 V |
| Watchdog Timers | Watchdog |
| Вес, г | 0.06 |
Магазин электронных компонентов © 2014 - 2026
ООО "Импульс".
Данный информационный ресурс не является публичной офертой. Наличие и стоимость товаров уточняйте по телефону. Производители оставляют за собой право изменять технические характеристики и внешний вид товаров без предварительного уведомления.